Latviski  |  English


 

Aizmirsi paroli? Reģistrēties! »
POSITIVUS MUSIC

KĻŪSTI PAR POSITIVUS MUSIC LIETOTĀJU!
DEVA PREMAL & MITEN WITH MANOSE

30.septembrī, Rīgas Kongresu namā
IMAGINE DRAGONS

30.janvārī, Arēnā Rīga
RĪGĀ ATGRIEŽAS SAKRĀLĀS MŪZIKAS IZPILDĪTĀJA DEVA PREMAL [1]

30. septembrī Rīgas Kongresu namā ar spirituālu noskaņu pilnu koncertu atgriezīsies slavenā sakrālās mūzikas izpildītāja Deva Premala (Deva Premal) kopā ar dzīvesdraugu un skatuves partneri Mitenu (Miten).
AR KRĀŠŅU KONCERTŠOVU LATVIJĀ ATGRIEŽAS IMAGINE DRAGONS [6]

2016. gada 30. janvārī Arēnā Rīga krāšņu koncertšovu sniegs viena no spēcīgākajām koncertgrupām pasaulē, Grammy laureāti, amerikāņu muzikālā apvienība Imagine Dragons. Biļešu iepriekšpārdošana Positivus reģistrētajiem lietotājiem Biļešu serviss kasēs un internetā jau no 30. aprīļa plkst.10, pārējiem – no 1. maija.
POSITIVUS FESTIVĀLĀ UZSTĀSIES KASABIAN UN PLACEBO

Šovasar Positivus festivālā gaidāma īsta britu invāzija – jau iepriekš izsludinātajiem vārdiem, to skaitā rokmūzikas leģendai Robertam Plāntam, ar lepnumu varam pievienot Lielbritānijas mūzikas smagsvarus Placebo un Kasabian, laikmetīgās rokmūzikas kvartetu no Mančestras Everything Everything, Londonas tumšā “andergraunda” princesi Charli XCX un Bristoles triphopa pārstāvjus Lamb. Viņiem pievienojas arī mūsējie, kuru koncerti pašmāju mūzikas dzīvē ik reizi kļūst par notikumu – intelektuāli romantiskie The Sound Poets un kaleidoskopiski eklektiskais Triānas Parks.
  Koncerts Laiks Norises vieta Biļetes
IMAGINE DRAGONS » 30. Janvāris (2016) Arēna Rīga » info »
POSITIVUS FESTIVAL 2016 » 15. Jūlijs (2016) Salacgrīva, Zvejnieku Parks info »