Latviski  |  English


 

Aizmirsi paroli? Reģistrēties! »

TUNE-YARDS

18.novembrī, Palladium Rīga
SOHN

27.novembrī, Palladium Rīga
POSITIVUS MUSIC

KĻŪSTI PAR POSITIVUS MUSIC LIETOTĀJU!
ŠORUDEN PALLADIUM UZSTĀSIES NEORDINĀRĀ TUNE-YARDS

18. novembrī koncertzālē „Palladium” pirmo reizi Baltijā uzstāsies amerikāņu dziesminiece, vokāliste un perkusioniste tUnE-yArDs, jeb Merila Garbus (Merrill Garbus), kuras unikālais talants sintēzē ar rotaļīgu bērnišķību un pulsējošiem ritmiem rada vienreizējus un neaizmirstamus koncertus. Biļetes uz koncertu nopērkamas no 2. jūlija www.palladium.lv un visās „Biļešu Serviss” kasēs. Biļetes cena sākot no EUR 15.
SVARĪGA INFORMĀCIJA KINGS OF LEON KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM [2]

Jau 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē notiks šīs vasaras vērienīgākais lielkoncerts Baltijā un ar savas karjeras iespaidīgāko šovu divu stundu garumā uzstāsies viena no populārākajām ASV rokgrupām pasaulē Kings of Leon.
ŠĪS VASARAS KARSTĀKAIS BALTIJAS KONCERTS - KINGS OF LEON – JAU PĒC DIVĀM NEDĒĻĀM

Jau 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē savas karjeras vērienīgāko šovu sniegs viena no populārākajām ASV rokgrupām pasaulē Kings of Leon. Mechanical Bull koncertturnejas ietvaros grupa šovasar uzstāsies arī Zviedrijā, Luksemburgā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Kanādā un ASV. Rīgas koncerta biļetes vēl nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Stāvvietas biļetes cena - EUR 55.
  Koncerts Laiks Norises vieta Biļetes
TUNE-YARDS » 18. Novembris (2014) Palladium Rīga » info »
SOHN » 27. Novembris (2014) Palladium Rīga » info »