Par Arēnu Rīga

Atrašanās vieta
Skanstes iela 21, Rīga

Automašīnu stāvvietas
Arēnas Riga apmeklētaju rīcībā ir maksas autostāvvietas (2 LVL), kas paredzētas 836 automašīnām, 30% no tām rezervētas Arēnas VIP viesiem.

Auto novietošana ir iespējama arī apkārt esošajās ielās saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem.

Papildus informācija
Arēnas iekštelpās apmeklētāju ērtībam ir garderobes (maksas), darbojas bārs. Iespējams iegādāties ēdienus, bezalkoholiskos un alkoholiskos dzērienus.

Biļetes Arēnā Rīga var iegādāties tikai pasākuma dienā ar nosacījumu, ka biļetes nav izpārdotas. Kases tiek atvērtas durvju atvēršanas brīdī.

Arēnas telpās nav atļauts
Smēķēt, ienest ēdienus un dzērienus, foto, video aparatūru un citus priekšmetus, kuri norādīti pasākuma biļetes aizmugurē.

Ietilpība
Atkarībā no pāsākuma veida un modifikācijas Arēna Rīga ietilpība - 2000-14 000. Koncertiem vidēji - 10 000. Amfiteātris - 2000-6000

Nokļūšana
Sabiedriskais transports:
Virzienā no pilsētas centra - līdz pieturai "A.Briāna iela" kursē 3., 5. un 25. trolejbuss, kā arī 9., 11. un 33. autobuss. No šī pieturas pa Kr.Valdemāra ielu jāiet līdz Mālpils ielai (nākamā šķērsiela), kas aizvedīs tieši līdz Arēnai.

Virzienā uz pilsētas centru - izmantojot 9., 11. vai 33. autobusu vai 3.trolejbusu, jāizkāpj pieturvietā "Palīdzības iela". Braucot ar 5. vai 25. trolejbusu, jāizkāpj pieturvietā A.Briāna ielā pie Valdemāra ielas.

Tuvējās 8. un 11. tramvaja pieturas atrodas Miera ielā, no tām Arēna visātrāk sasniedzama, ejot pa Alojas un Mālpils ielām.