Latviski  |  English


 

Aizmirsi paroli? Reģistrēties! »PALLADIUM RĪGA [3]

FESTIVĀLS VAI KONCERTS? [5]

POSITIVUS FESTIVĀLS 2011 [22]„JAUNS MĒNESS” APVIENOJAS JUBILEJAS KONCERTAM

MONA DE BO UN LIETUVIEŠU EKSPERIMENTĀLĀS MŪZIKAS KVARTETS „FRIENDS OF EDGARS“ KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

PENDULUM DEJU NAKTS PALLADIUM RĪGA JAU ŠO PIEKTDIEN

PENDULUM DEJU NAKTS PALLADIUM RĪGA

KONCERTZĀLĒ PALLADIUM UZSTĀSIES GOTISKĀ DZIEDĀTĀJA ZOLA JESUS

NINE INCH NAILS RĪGĀ AIZVADĪS NEDĒĻU GARUS MĒĢINĀJUMUS, GATAVOJOTIES EIROPAS TURNEJAI

Amerikas supergrupa Nine Inch Nails izvēlējusies Rīgu, lai aizvadītu vairāk kā nedēļu garus mēģinājumus, gatavojoties savai Eiropas koncerturnejai. Tieši 6. maijā “Arēnā Rīga” notiks grupas pirmais Eiropas koncerts, atgriežoties pēc 6 gadu pārtraukuma. NIN uzstāšanās kļuvusi par vienu no iespaidīgākajiem, modernākajiem un tehnoloģiski vissarežģītākajiem koncertšoviem, kādus šobrīd iespējams piedzīvot.
JUNIP, TEMPLES, YOU ME AT SIX UN CITI SPĒLĒS POSITIVUS FESTIVĀLĀ

Positivus festivāla mākslinieku sarakstu papildina José González grupa Junip, Temples, You Me at Six, MØ, FM Belfast, Pompeya, kā arī atgriežas King Charles un And So I Watch You from Afar. Positivus festivāls notiks 18., 19. un 20. jūlijā Salacgrīvā.
ŠOVASAR LATVIJĀ UZSTĀSIES ELLIE GOULDING

Viena no šī brīža spožākajām, talantīgākajām un populārākajām britu popmūziķēm pasaulē Elija Goldinga (Ellie Goulding) šovasar uzstāsies Positivus festivālā, papildinot iespaidīgo festivāla programmu. Nupat māksliniece saņēma prestižo mūzikas balvu BRIT Awards nominācijā “Gada dziedātāja”.
GRUPA K.REMONTS PĒC ILGĀKA PĀRTRAUKUMA APVIENOJAS KONCERTAM PALLADIUM

25. aprīlī uz Palladium skatuves uzstāsies latviešu kulta rokgrupa K.Remonts, kas par spīti samērā neilgajam aktīvās darbības laikam no 1985. līdz 1990. gadam ierakstījusi spilgtu lappusi mūsu rokmūzikas vēsturē. Biļetes pārdošanā www.palladium.lv un “Biļešu Serviss” kasēs no 18. marta un pirmās trīs dienas maksās EUR 12.
THE KOOKS, DAUGHTER UN CITI PAPILDINA POSITIVUS FESTIVĀLA PROGRAMMU

Šī gada Positivus festivālā uzstāsies The Kooks, Daughter, of Montreal un Birth Of Joy, papildinot programmu līdzās iepriekš izziņotajām grupām Kraftwerk, Bastille, Laura Mvula, The 1975 un Kid Karate. Festivāls notiks trīs dienas - 18., 19. un 20. jūlijā, biļetes šobrīd ir iespējams iegādāties, sākot no EUR 57.
PĀRDOTS JAU 10 000 BIĻEŠU UZ KINGS OF LEON KONCERTU

Šodien plkst. 10:00 vienlaicīgi sešās valstīs – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā - tika uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz šīsvasaras lielāko brīvdabas koncertu Baltijā – Kings of Leon 25. jūnijā Mežaparkā. Līdz plkst. 11:00 iegādātas jau 10 000 koncerta biļetes, no tām 9000 iepriekšpārdošanā.
SĀKSIES BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANA UZ KINGS OF LEON KONCERTU [27]

Otrdien, 11.februārī, sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz šīsvasaras lielāko brīvdabas koncertu Batijā – Kings of Leon, kas notiks 25.jūnijā, Mežaparkā. Latvijā pārdošanā būs laisti 20 000 koncerta biļešu, jo pārējās biļetes tiks pārdotas Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā, kur nav paredzēts grupas koncerts, un grupa nav uzstājusies līdz šim. Iepriekšpārdošanā biļetes varēs iegādāties positivus.com un fbi.lv reģistrētie biedri. Pirmo 10 000 biļešu cena būs EUR 45.00, pēc tam biļete maksās EUR 55.00.
KINGS OF LEON RĪGĀ SNIEGS GADA VĒRIENĪGĀKO KONCERTU BALTIJĀ [29]

ASV roka superzvaigznes Kings of Leon vienu no saviem astoņiem Eiropā šogad paredzētājiem solokoncertiem 25. jūnijā sniegs tieši Rīgā, Mežaparka estrādē. Tas būs grupas pirmais un vienīgais koncerts šajā reģionā, ieskaitot Krieviju, Somiju un Baltkrieviju, tādējādi pēc ilgiem laikiem tieši Rīgā notiks nozīmīgs brīvdabas rokkoncerts, pulcējot arī lielu skaitu ārvalstu apmeklētāju. Biļetes publiskajā tirdzniecībā no 14. februāra, bet iepriekšpārdošanā no 11. februāra.
BASTILLE, LAURA MVULA UN CITI PAPILDINA POSITIVUS FESTIVĀLA PROGRAMMU

Šī gada Positivus festivāla programmu papildina grupas Bastille, Laura Mvula, The 1975 un Kid Karate. Dziedātāja Laura Mvula un grupa Bastille šogad izvirzītas vairākās prestižās mūzikas balvas Brit Awards 2014 nominācijās. Positivus festivāls šogad norisināsies 18., 19. un 20. jūlijā. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un “Nordea” bankomātos, sākot no EUR 57.
RUFUS WAINRIGHT KONCERTU IESILDīS LUCY WAINWRIGHT ROCHE

Indī dziesminiece Lucy Wainwright Roche (Lūsija Wainraita Rošs) iesildīs sava brāļa Rufus Winright (Rufusa Vainraita) koncertu 19.martā Palladium koncertzālē. Biļetes uz koncertu nopērkamas www.palladium.lv un visās “Biļešu Serviss” kasēs. Stāvvietu biļešu cena Eur 27.03.
  Koncerts Laiks Norises vieta Biļetes
K.REMONTS » 25. Aprīlis (2014) Palladium Rīga » info »
NINE INCH NAILS » 06. Maijs (2014) Arena Riga » info »
KINGS OF LEON » 25. Jūnijs (2014) Mežaparka Lielā Estrāde » info »
POSITIVUS FESTIVAL 2014 » 18. Jūlijs (2014) Salacgrīva » info »